Sdílet

Tweet

Tipy & Triky do začátku hraní

Ovládání hry

Ovládání Jump Jupiter je naprosto jednoduché. Během pár vteřin každý zjistí, že k pohybu slouží šipky do stran a šipka nahoru ke skákání. S dalších kláves ještě budeme potřebovat mezerník pro aktivování zbraní a ctrl pro přepínání mezi nimi.

Vzhled hrdiny

Hra nám nabízí sice omezené, ale přeci jen nějaké možnosti nastavení vzhledu své postavičky. To najdeme v levém menu pod záložkou Hero. Zde si můžeme přečíst základní informace o postavě a barevně si poupravit jednu ze dvou postaviček. Pozměnit lze i logo na hrudi. V tomto menu si později budete moci poupravit i získaného pomocníka na cesty.

Zpřístupnění dalších map

Jak již bylo poznamenáno, k otevření dalších map musíme docílit jistého počtu záchytných bodů. Ty slouží i jako místo pro vylepšování schopností postavy, což nám občas dovolí se dostat i k záchytným bodům, jenž nám byly dříve nedostupné. Je tedy občas potřeba se vrátit. Každý měsíc Jupiteru je vždy zakončen finálovou mapou, pro jejíž zpřístupnění je potřeba získat artefakt. Ten někdy může být k dispozici až na mapách dalšího měsíce, takže nevěšte hlavu, pokud jste na něj prozatím nenarazili.

Jednotlivé úkoly

Každý měsíc krom projití jednotlivých map nabízí možnost plnit i úkoly. Ty jsou k prohlédnutí pod záložkou Goals, které můžeme najít hned vedle tlačítka Level nad nabídkou jednotlivých map. Mezi měsíci si můžeme přepínat šipkami u přehledu zkompletovaných map.